Лежај ЕНЦО

ТОП ЦЕНА


 

  19800 ден.


со достава и монтажа :

  21000 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Креветот ЕНЦО, покрај многу атрактивен и модерен дизајн и ткаенина, има и многу практични карактеристики на употреба и целосно ги задоволува потребите на просторот за живеење. Кутијата за складирање постелнина и потпирачите за раце придонесуваат за функционалноста, а жиченото јадро и корисната површина за одмор и спиење со димензии 150x198 cm даваат дополнителна удобност на овој модел на кревет.Монтажа на тапациран мебел се наплаќа фиксно 1.200ден.
 •  

 • Ширина : 220
  Висина : 77
  Длабочина : 88
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : рино 88 сива-рино 75 зелена
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook