лежај БОНИ

ТОП ЦЕНА


 

  14800 ден.


со достава и монтажа :

  16000 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Доколку барате практичен и модерен кревет со мали димензии, креветот Boni е вистинското решение за вас.Со своите димензии лесно може да се вклопи во речиси секој простор, а брзо да се трансформира во простор за спиење.Монтажа на тапациран мебел се наплаќа фиксно 1.200ден.
 •  

 • Ширина : 190
  Висина : 80
  Длабочина : 80
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : по нарачка
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook