ТВ Полица ВАЛЕНСИА 160 3К2Ф

ТОП ЦЕНА


 

  12240 ден.


со достава и монтажа

  13097 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • ТВ Полица VALENCIA TV 160 3K2F во комбинација од артисан храст и бела мат фолија внесува посуптилна, монохроматска нота во просторот. Корисниот простор се состои од практична фиока во централниот дел, еден отворен и два затворени делови, кои имаат практично распоредени полици за складирање. Предните делови се збогатени со црни рачки со едноставен дизајн, кои се во согласност со дизајнерската линија на целата колекција. Припаѓа на истоимениот систем на елементи VALENCIA, кој се карактеризира со функционалност и практичност за што придонесува, како голем број на елементи во системот, така и одлична организација на просторот за складирање.Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 161
  Висина : 66.5
  Длабочина : 41
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : артисан храст бел медијапан
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook