Ормар ВАРАДЕРО 4К1О

производ на акција
ТОП ЦЕНА


 

акциски попуст 5%    топ цена

  13167 ден.


со достава и монтажа

  14830 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Гардероберот VARADERO 4K1O, во бел и бетонски декор, е дел од истоимената колекција на елементи за детска соба. Има многу функционален помошен простор со систем на полици, како и дел со оклагија за гардероба и полица над неа. Дополнителна естетска придобивка е огледалото во централниот дел.Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 157.5
  Висина : 203.5
  Длабочина : 53
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : опак бела бетон опак бела
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook