Комода ВАРАДЕРО 3Ф

ТОП ЦЕНА


 

  4410 ден.


со достава и монтажа

  4719 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Комодата VARADERO 3F, во бел и бетонски декор, е дел од истоимената колекција на елементи од детската соба. Не зазема многу простор, а е многу функционален бидејќи има три фиоки и може да биде идеален додаток во просторот. .Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 80.5
  Висина : 80.5
  Длабочина : 33
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : опак бела бетон опак бела
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook