Кревет ВАРАДЕРО 90

ТОП ЦЕНА


 

  6750 ден.


со достава и монтажа

  7223 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Креветот VARADERO 90, во декор од артисан храст, е дел од истоимената колекција на елементи за детска соба и одговара на речиси секоја средина. Компатибилен е со душек со димензии 90х200.Напомена: Цената е без душек.Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 105
  Висина : 92
  Длабочина : 206
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : артисан храст
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook