Р.Елемент Р-УГ-1КЛ/6


 

14850 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  11880 ден.


со достава и монтажа

  12712 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Работен аголен кујнски елемент со едно крило,Предниот дел е изработен од профилиран медијапан лакиран со УВ лак со мек ефект.Корпусот на елементот е изработено од иверица, во бело дрво-декор и е обрабено на задната страна. Прилагодливи ногарки и една фиока се вклучени во цената на елементот,шарките со меко затворање овозможуваат тивко затворање на крилата, што обезбедува дополнителна удобност при постојана употреба.Можност за избор на декор на работната плоча со дебелина од 38 mm, која не е вклучена во цената на елементот,длабочината на работните површини 60cm и 92cm нуди неограничени можности за комбинирање.Елементот може да сеизработи во кашмир боја. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 109
  Висина : 90.5
  Длабочина : 64
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook