Клуб маса АЛЕКС 120х60 Бела/ Црна
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 120
    Висина : 54
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Бела Црна Лак
 

11820.00 ден.
  -31 % попуст

  8155.80 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES