Огледало АСТОР ОГ М


    Опис на Производот :


  • Огледало АСТОР ОГ, во дезен сив храст. Дел е од истоимената колекција која со своите естетски карактеристики со широк профил на рамот, МДФ хоризонтални апликации на фронтовите и мат рачки ја заокружуваат целосната ентериерска приказна кога е во прашање опремување на дневната, спалната соба и предсобјето.
  • Ширина : 93
    Висина : 93
    Длабочина : 2
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст
 

3350.00 ден.
  -20 % попуст

  2680.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES