Елемент на предсобје КЕНТ КОМ 2К


    Опис на Производот :


  • Елемент на предсобје КЕНТ КОМ 2К , во дезен белен и сив храст. Дел е од истоимената колекција која во вашиот дом внесува класика и префинет вкус.
  • Ширина : 91
    Висина : 45
    Длабочина : 36.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст белен храст
 

5660.00 ден.
  -20 % попуст

  4528.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES