Ноќно ормарче КСАНТИ НО2Ф
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Ноќно ормарче КСАНТИ НО2Ф, во дезен опак бела со фронтови во бел сјаен медијапан со апликација, дел е од истоимената колекција на елементи за спална соба.
  • Ширина : 44.5
    Висина : 42.5
    Длабочина : 33.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

4590.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  3098.25 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES