Монтажно огледало ПИЈАНО МО-КА/ПН


    Опис на Производот :


  • ново во асортиманот 2020
  • Ширина : 33
    Висина : 203
    Длабочина : 0.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : кристално бела - беж лак
 

2080.00 ден.
  -25 % попуст

  1560.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES