Лежај ГОРДОН душек со покет 200/160 А-Кат
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 205
    Длабочина : 160
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : А-кат по нарачка од штоф карта
 

32130.00 ден.
  -32 % попуст

  21848.40 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES