Фотеља РОЈАЛ


    Опис на Производот :  • Ширина : 85
    Длабочина : 85
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

16000.00 ден.
  -25 % попуст

  12000.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES