Двосед БОСФОР


    Опис на Производот :


  • Моделот БОСФОР е дел од истоимената колекција на ТДФ гарнитура. Изработени се од вал опруга со HR - пена во седиштето, можност за избор на боја според штоф карта.
  • Ширина : 180
    Длабочина : 95
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

20500.00 ден.
  -25 % попуст

  15375.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES