Аголна гарнитура ЛИНЕА


    Опис на Производот :


  • Моделот ЛИНЕА е вистинско ентериерско освежување на вашиот дом. Современ дизајн, удобност благодарение на жичаното јадро и визуелна впечатливост ќе го направат секој простор во кој наоѓа овој модел место за дружење и одмор. Овој модел се пушта и димензијата на спуштен е 210х130 см , како и практична кутија за постелнина. Можност за нарачка според штоф карта и промена на агол.
  • Ширина : 275
    Длабочина : 165
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

45000.00 ден.
  -25 % попуст

  33750.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES