Аголна гарнитура СИТИ


    Опис на Производот :


  • Разбудете ја креативноста, благодарение на моделот на аголна гарнитура СИТИ. Овој модел овозможува да ја ослободите имагинацијата и да дозволите таа да ве води во изборот на комбинација на бои. Моделот поседува кутија за постелнина, исто така се пушта за спиење со димензија 220х140
  • Ширина : 275
    Длабочина : 185
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

40000.00 ден.
  -25 % попуст

  30000.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES