Кујнски елемент ДИВА 60УР
празнична акција


    Опис на Производот :


  • Кујнски елемент ДИВА 60УР, во дезен опак бела со бел сјаен медијапан, одлично ја надополнува кујната ДИВА, за вградување на вграден шпоред.
  • Ширина : 56.5
    Висина : 19
    Длабочина : 82
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

3830.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 15%   

  2441.63 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES