Ноќно ормарче УНИ НО2Ф
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Ноќно ормарче Уни НО2Ф, во дезен сив храст, многу практичен , се вклопува во сите спални соби. Со две вертикално сместени фиоки.
  • Ширина : 44.5
    Висина : 43
    Длабочина : 33.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст
 

3350.00 ден.
  -20 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  2412.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES