Комода КАРЛ 3К4Ф


    Опис на Производот :


  • Комода КАРЛ 3К4Ф, во дезен опак бела оплеменета со црно дрво и фронтови во бел сјаен медијапан. Дел е од истоимената колекција на спална соба.
  • Ширина : 150
    Висина : 80.5
    Длабочина : 42
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела бел сјаен медијапан
 

15380.00 ден.
  -25 % попуст

  11535.00 ден.


без превоз и монтажа :

  9574.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES