Трпезариска маса П-4 ПЛУС 800х800+800 Бела ПС


    Опис на Производот :  • Ширина : 80
    Висина : 75
    Длабочина : 80
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : бела
 

16430.00 ден.
  -20 % попуст

  13144.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES