Душек ГОЛД ФЛЕКС 200/180
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Ви го претставуваме нашиот алое вера душек обложен со прекрасна, мека и свиленеста ткаенина потопена во алое вера.Алое верата има широка примена во козметичката индустрија и во алтернативната медицина поради нејзините смирувачки и подмладувачки својства. Оваа ткаенина со алое вера Ви нуди природна антибактериска и смирувачка средина. Материјалот е многу мек и свиленкаст на допир, а истовремено е длабоко моделиран со што може да ги задоволи и вкусовите на најпребирливите.
  • Ширина : 200
    Висина : 21
    Длабочина : 180
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : 200x180
 

16150.00 ден.
  -36 % попуст

  10336.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES