Елемент на предсобје БЕНИ 2К ОГ
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Елемент на предсобје БЕНИ 2К ОГ, во комбинација на корпус во сив храст и бел сјаен медијапан, ќе внесе свежина и елеганција, како и практична нота благодарение на двокрилниот дел со три полици и закачалка. Може да се комбинира со истоимените елементи кои ја заокружуваат ентериерската приказна на влезот во вашиот дом.
  • Ширина : 60
    Висина : 192.5
    Длабочина : 35
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст бел сјаен медијапан
 

9480.00 ден.
  -20 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  6825.60 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES