Брачен кревет КЕНТ 160 БК

ТОП ЦЕНА


 

  11790 ден.


со достава и монтажа

  12615 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Брачен кревет КЕНТ 160 БК, во дезен белен и сив храст. Дел е од истоимената колекција која во вашиот дом внесува класика и префинет вкус. Цената на моделот е без душек. Препорачуваме душек со димензија 200х160. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 167
  Висина : 99.5
  Длабочина : 207.5
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : сив храст белен храст
 • Видео Упатство за Монтажа :
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook