В.Елемент В9-УГ-2К/6


 

16940 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  13552 ден.


со достава и монтажа

  14501 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Висечки аголен кујнски уред со две крила и две полици, широк 64 см.Предниот дел е од профилирана иверица лакирана со УВ лак со мек мат ефект во една боја.Алуминиумскиот профил поставен на дното на елементот овозможува непречено отворање на вратата.Длабочината на елементот е 32 см. Во цената се вклучени шарки со меко затворање, два носачи и шина за поставување на елементот. Можете да ги замените страничните со дополнителни панели кои се дел од дополнителната опрема.Елементот може да се изработи во кашмир боја. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 64
  Висина : 91
  Длабочина : 64
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook