В.Елемент В9-45-1АЛ/6


 

8840 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  7072 ден.


со достава и монтажа

  7567 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Висечки кујнски елемент широк 45cm, со едно крило со калено стакло со дебелина од 4mm, во полирана алуминиумска рамка. Алуминиумската рамка има соодветна рачка која е вклучена во цената на производот. Корпусот на елементот е изработено од иверица, со дебелина од 18 mm, во декор од бело дрво. Длабочината на елементот е 32 см.Во цената на елементот се вклучени шарки за меко затворање, оков и шина за вградување и прикачување на елементот. По желба, со избор на дополнителна опрема, белите странични панели можете да ги замените со странични панели со УВ лак во боја по ваш избор од понудената палета на бои.Истакнете ги кујнските завршетоци со поставување дополнителни панели со дебелина од 16 мм, лакирани со УВ лак и висок сјај во боја избрана од понудената палета на бои.Елементот може да се изработи во кашмир боја. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 45
  Висина : 91
  Длабочина : 32
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook