В.Елемент В7-90-1КАЛП/6


 

21780 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  17424 ден.


со достава и монтажа

  18644 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Висечки кујнски елемент широк 90 cm со едно полно крило лакирано со UV лак со висок сјај во боја по избор од понудената палета на бои на овој модел и едно крило со калено стакло дебело 4 mm во полирана алуминиумска рамка со соодветната рачка што е вклучена во цената на производот. Напредната UV технологија за лакирање овозможува предната површина да биде четири пати поотпорна на физичко оштетување и абење во споредба со стандардното лакирање.Корпусот на елементот е изработен од иверица со дебелина од 18 mm, во декор од бело дрво. Длабочината на елементот е 32 см. Kesseböhmer, механизам за преклопување од германски производител обезбедува удобност при ракување, обезбедува добар пристап до внатрешноста на елементот и има лесно и тивко затворање. Во цената на производот е вклучена една преграда и шина за вградување и полесно нивелирање на елементот.Означете ги завршните страни на кујната со поставување дополнителни панели, дебели 16 мм, лакирани со УВ лак со висок сјај во боја по ваш избор од понудената палета на бои.Елементот може да се изработи во кашмир боја. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 90
  Висина : 72
  Длабочина : 32
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook