В.Елемент В7-80-2К/6


 

12870 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  10296 ден.


со достава и монтажа

  11017 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Висечки кујнски елемент со две крила и две полици, лакиран со УВ лак, кој обезбедува четири пати поголема отпорност на физичко оштетување и абење,корпус на елемент од иверица, во декор од бело дрво.Длабочината на елементот е 32 см. Во цената се вклучени шарки со меко затворање, два држачи и шина за поставување на елементот.Постигнете ефективен изглед на кујната со поставување на крајните первази од иверица со дебелина од 25 mm, кои се дел од дополнителната опрема.Можност за избор на неколку модели на рачки во различни димензии се вклучени во цената на елементот. Елементот може да се изработи во кашмир боја. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 80
  Висина : 72
  Длабочина : 32
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook