В.Елемент В5-60-1АЛ/6


 

9680 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  7744 ден.


со достава и монтажа

  8286 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Висечки кујнски елемент со едно крило со калено стакло со дебелина од 4 mm. Во полирана алуминиумска рамка. Алуминиумската рамка има поврзана рачка која е вклучена во цената на производот. Корпусот на елементот е изработен од иверица со дебелина од 18 mm, во декор од бело дрво. Длабочината на елементот е 32 см.Воелементот се вклучени шарки со меко затворање, една преграда и шина за вградување и полесно израмнување на елементот.Означете ги завршните страни на кујната со поставување дополнителни панели, дебели 16 мм, лакирани со УВ лак со висок сјај во боја по ваш избор од понудената палета на бои на овој модел.Елементот може да се изработи во кашмир боја. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 60
  Висина : 55
  Длабочина : 32
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook