К.Елемент К23-60-2КР/6


 

18370 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  14696 ден.


со достава и монтажа

  15725 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Комбиниран кујнски елемент за вградена рерна со две крила, широки 60 см.Корпусот на елементот е изработен од иверица, во бело дрво-декор и е обрабено на задната страна, елементот има две рамки и прилагодливи ногарки кои се вклучени во ценат,шарките со меко затворање овозможуваат тивко затворање на крилата, што обезбедува дополнителна удобност при постојана употреба.Цоклата не е вклучена во цената.Елементот може да сеизработи во кашмир боја. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 60
  Висина : 235
  Длабочина : 58
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook