К.Елемент К14-60-1КР/6


 

10560 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  8448 ден.


со достава и монтажа

  9039 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Комбиниран кујнски елемент за вградена рерна со едно крило, ширина 60 cm.Корпусот на елементот е изработено од иверица, во бело дрво-декор и е обрабено на задната страна, елементот има прилагодливи ногарки кои се вклучени во цената. Механизмот за меко затворање овозможува тивко затворање на крилата, што обезбедува дополнителна удобност при постојана употреба,има можност за избор на декор на работната плоча со дебелина од 38 мм, кој не е вклучен во цената.Цоклата не е вклучена во цената.Елементот може да се изработи во кашмир боја. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 60
  Висина : 144
  Длабочина : 58
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook