Р.Елемент Р-60-2МБОКС/6


 

17490 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  13992 ден.


со достава и монтажа

  14971 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Работен кујнски елемент со две метални фиоки капацитет до 30 килограми, и ширина 60 см.Предниот дел е од профилирана иверица лакирана со УВ лак со мек мат ефект.Фиока од метална кутија е изработена од комбинација на метал и иверица со дебелина од 18 мм,во цената на елементот се вклучени прилагодливи ногарки,лизгачите со меко затворање овозможуваат тивко затворање на фиоката, што обезбедува дополнителна удобност при постојана употреба.Постои можност за избор на декорација на работната плоча со дебелина од 38 мм, која не е вклучена во цената на елементот.Длабочината на работните површини 60cm и 92cm обезбедува неограничени можности за комбинирање.Елементот може да се изработи во кашмир боја. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 60
  Висина : 90.5
  Длабочина : 58
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook