Р.Елемент К60/6


 

4730 ден.
  -20 % попуст

 

со достава

  3784 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • Работен кујнски елемент за вградена машина за миење садови ширина 60 cm.Предниот дел е изработен од профилиран медијапан лакиран со УВ лак со мек ефект,има можност да се избере декор на работната плоча со дебелина од 38 мм, кој не е вклучен во цената на елементот,длабочината на работните површини 60cm и 92cm нуди неограничени можности за комбинирање.Цоклата не е вклучена во цената.Елементот може да се изработи во кашмир боја.* ЗАБЕЛЕШКА: овој елемент не доаѓа со корпус.
 •  

 • Ширина : 59.7
  Висина : 71.6
  Длабочина : 1.8
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : бела-кашмир лак мат
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook