тв полица УМБРИЈА 140


 

6100 ден.
  -10 % попуст

 

со достава

  5490 ден.


со достава и монтажа

  5874 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • ТВ полица UMBRIA TV 140, во комбинација на артисан храст и украс од црно дрво, е дел од истоимената колекција што ќе придонесе вашиот дом да биде опремен според најновите внатрешни стандарди. ТВ полица UMBRIA TV 140 има затворен и отворен сегмент со прегради.Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 137.5
  Висина : 57.5
  Длабочина : 40
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : артисан храст-црна
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook