Тв Полица САРДИНИА ТВ 170

ТОП ЦЕНА


 

  6750 ден.


со достава и монтажа

  7223 ден.

*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

   

  Опис на Производот :

   

 • ТВ полица SARDINIA TV 170, е комбинација на топлина од природен и рустикален артисан храст, со примеси на суптилни црни елементи на декор, како карактеристики на индустриски стил во дизајнот на ентериерот. Два затворени странични сегменти, како и отворен дел со стаклена полица, ефикасно придонесуваат за функционална организација на дневната соба. Таа е дел од истоимената колекција САРДИНИЈА, со која формира внатрешна целина, и која носи одраз на автентичен и смел начин на живот во вашиот дом. Постои можност за инсталирање на дополнително осветлување.Ние го препорачуваме сетот за осветлување Ra2 LED. Монтажа на плочест мебел се наплаќа 7% од вредноста на производот.
 •  

 • Ширина : 171
  Висина : 54
  Длабочина : 42
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : Артисан храст-Црна
 • Видео Упатство за Монтажа :
 

 

↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240.00 ден

Лежај Бони

14800.00 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860.00 ден

Ормар Хана 2К

7110.00 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410.00 ден

Kревет Варадеро 90

6750.00 ден

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`165k Likes on Facebook