Клуб маса ЛАЦИО 120х60


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 120
    Висина : 42
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Артисан храст-Црна
 

6200.00 ден.
  -25 % попуст

  4650.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES