Тв Полица ВИДА ТВ


    Опис на Производот :


  • Модерен дизајн, инспирирана од стилот на 60-тите, колекцијата ВИДА во вашата дневна соба ќе бнесе едноставна форма и ретро детали со современ дизајн. Изработена со најнова технологија на UV-лакирање со сјајност од 99,7%
  • Ширина : 180
    Висина : 58
    Длабочина : 47
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : беж ХГ лак пацифик орев ХГ лак
 

15780.00 ден.
  -25 % попуст

  11835.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES