Комода ПИЈАНО К180-4КС/ПН
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Флексибилност и функционалност во секојдневниот живот со новата модуларна колекција ПИЈАНО. Широк избор и модуларност на елементите и решенија кои се прилагодени на стилот на вашата дневна соба. Висока сјајност достапна во две бои беж лак и кристално бела.
  • Ширина : 180
    Висина : 85
    Длабочина : 45
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од каталог беж лак / кристално бела лак
 

17970.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  12129.75 ден.



*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES