Аголна гарнитура САНТОС
Македонски производ на акција


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура САНТОС ќе допринесе вашата дневна соба да стане оаза на удобност и комфорт. Благодарение на можноста за пуштање со димензија 230х145, овој модел во целост ќе ги задоволи потребите на вашиот животен простор. Поседува кутија за постелнина, можност за нарачка по ваша желба според штоф карта и избор на агол.
  • Ширина : 270
    Длабочина : 170
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

36000.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 15%   

  22950.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES