Лежај КРОН


    Опис на Производот :


  • Лежајот КРОН ќе го направат просторот во кој се наоѓа комфортен и елегантен благодарение на комбинациите на две бои. Овој модел гарантиура удобност и повеќенаменско опремување на домот. Можност за пуштање и претворање во лежај со димензии 198х150 см. Моделот поседува жичано јадро за дополнително уживање при користенето, исто така поседува и кутија за постелнина.
  • Ширина : 198
    Висина : 82
    Длабочина : 98
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : malmo 05 беж malmo 23 кафена
 

28960.00 ден.
  -25 % попуст

  21720.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES