Ормар АСТОР 4К2О
black friday акција


    Опис на Производот :


  • Ормар АСТОР 4К2О, во комбинација на дезени сив храст кај корпусот и бел сјаен медијапан во фронтот. Дел е од истоимената колекција која со своите естетски карактеристики со широк профил на рамот, МДФ хоризонтални апликации на фронтовите и мат рачки ја заокружуваат целосната ентериерска приказна кога е во прашање опремување на дневната, спалната соба и претсобјето.
  • Ширина : 179.5
    Висина : 204
    Длабочина : 55.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст бел сјаен медијапан
 

28550.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 15%   

  18200.63 ден.


без превоз и монтажа :

  17130.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES