Тв Полица ЕВЕРГРИН ЕГ-ТВ
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Класична, но сепак модерна, колекцијата ЕВЕРГРИН внесува во вашиот дом класика и елеганција. Ретро стил со функционални елементи во неутрална боја на слонова коска.
  • Ширина : 159
    Висина : 51
    Длабочина : 55
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : поларен бор слонова коска
 

15450.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  10428.75 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES