ТВ полица КЕНТ 150
производ на акција


    Опис на Производот :


  • ТВ полица КЕНТ 150, во дезен белен и сив храст, поседува комбинација од затворени и отворени сегменти кои се погодни за одлагање на аудио-визуелните уреди и декоративните предмети. Дел е од истоимената колекција која во вашиот дом внесува класика и префинет вкус.
  • Ширина : 151.5
    Висина : 49.5
    Длабочина : 43.5
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : сив храст белен храст
 

7900.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 14%   

  5095.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES