Висечка полица НИЦА ВПС
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Современа елеганција, дизајн на дневната соба со колекција НИЦА преставува игра на волумен и топлина на материјалот. Стилизиран фронт во комбинација со стакло, дебелина на иверица од 38см, даваат елеганција.
  • Ширина : 140
    Висина : 34
    Длабочина : 21
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : аида орев беж ХГ
 

4280.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  2889.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES