Француски лежај КИНГ
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Атрактивен модел на француски кревет КИНГ наменет е за опремување и современо уредување на спалната соба. Површината за душек е 200х160 см. Моделот е со под од иверица. Моделот е со под , без душек.
  • Ширина : 186
    Висина : 91.5
    Длабочина : 228
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела
 

18840.00 ден.
  -20 % попуст
+ акциски попуст 14%   

  12961.92 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES