Лежај МОНЗА


    Опис на Производот :


  • Лежајот МОНЗА овозможува комплетно опремување на дневната соба во естетски и функционален поглед благодарение на можноста за претворање во лежај со димензии 200*140.Дополнителна удобност и дава жичаното јадро, а кутијата за складирање и дава посебна функционалност.Поседува можност за избор на бои и материјали според штоф карта.
  • Ширина : 220
    Висина : 95
    Длабочина : 95
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Види штоф карта
 

41200.00 ден.
  -20 % попуст

  32960.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES