Аголна гарнитура РИО по нарачка
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура РИО, овозможува вашата дневна соба да е база на секојдневна релаксација и дружење со вашите најблиски исполнето со посебна нота на удобност и комфорт. Овој модел поседува жичано јадро и можност за пуштање и површина за спиење 235х140. Аголот е дифиниран при нарачка, поседува кутија за постелнина.
  • Ширина : 285
    Висина : 0
    Длабочина : 210
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка
 

47600.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%    01.02-28.12

  32130.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES