Аголна гарнитура САНТОС ПАРМА ЛАЈТ БРАОН/ЛЕВ
Македонски производ на акција


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура САНТОС ќе допринесе вашата дневна соба да стане оаза на удобност и комфорт. Благодарение на можноста за пуштање со димензија 230х145, овој модел во целост ќе ги задоволи потребите на вашиот животен простор. Поседува кутија за постелнина, изработена е во штоф со ознака ПАРМА лајт браон, лев агол.
  • Ширина : 270
    Длабочина : 170
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : ПАРМА ЛАЈТ БРАОН Лев
 

36000.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 15%   

  22950.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES