Аголна гарнитура КЛАРА А-кат
производ на акција


    Опис на Производот :  • Ширина : 230
    Длабочина : 197
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : А-кат по нарачка од штоф карта
 

32600.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  22005.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES