Трпезариска маса МАКС С 120х80 Бела Плотна/ Буква ногарки


    Опис на Производот :  • Ширина : 120
    Висина : 75
    Длабочина : 80
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Бела Плотна Буква ногарки
 

8450.00 ден.
  -25 % попуст

  6337.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES